Ankara TrafikDurumu

Ankara Trafik Durumu

Şu an “Canlı Ankara Trafik Yoğunluk Haritası” sayfasındasınız. Bu harita ile açık ve kapalı yolları, trafik sıkışıklığı durumunu, kapalı yollar için alternatif güzergahları canlı olarak görebilir ve yol güzergahınızı buna göre belirleyebilirsiniz.

Şu an “Canlı Ankara Trafik Yoğunluğu Haritası” sayfasındasınız. Bu harita ile açık ve kapalı yolları, trafik sıkışıklığı durumunu, kapalı yollar için alternatif güzergahları canlı olarak görebilir ve yol güzergahınızı buna göre belirleyebilirsiniz. Haritanın yan tarafında bulunan +/- tuşlarına basarak haritayı büyütüp, küçültebilirsiniz.

Aynı işlemi farenizin üzerinde ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri geri hareket ettirerek de yapabilirsiniz. Ankara yol durumu haritasında kırmızı renk ile belirtilmiş yollar çok yoğun trafiğe sahip, sarı renk ile işaretlenmiş yollar biraz daha az yoğun trafiğe sahip olan yolları göstermekle birlikte yeşil renk ile gösterilen yollar ise açık ve daha bir akıcı trafiğe sahip olan yolları göstermektedir.

Ankara ilinde toplam 25 ilçe bulunmaktadır. Canlı Trafik Yoğunluk Haritası

Ankara İlçeler Arası Km Mesafeler
Ankara – Akyurt 30 km.
Ankara – Altındağ 2 km.
Ankara – Ayaş 46 km.
Ankara – Bala 47 km.
Ankara – Beypazarı 84 km.
Ankara – Çamlıdere 71 km.
Ankara – Çankaya 10 km.
Ankara – Çubuk 39 km.
Ankara – Elmadağ 32 km.
Ankara – Etimesgut 16 km.
Ankara – Evren 129 km.
Ankara – Gölbaşı 14 km.
Ankara – Güdül 61 km.
Ankara – Haymana 62 km.
Ankara – Kalecik 51 km.
Ankara – Kazan 34 km.
Ankara – Keçiören 7 km.
Ankara – Kızılcahamam 63 km.
Ankara – Mamak 17 km.
Ankara – Nallıhan 131 km.
Ankara – Polatlı 71 km.
Ankara – Pursaklar 15 km.
Ankara – Sincan 24 km.
Ankara – Şereflikoçhisar 123 km.
Ankara – Yenimahalle 15 km.

Şu an “Canlı Ankara Trafik Yoğunluğu Haritası” sayfasındasınız. Bu harita ile açık ve kapalı yolları, trafik sıkışıklığı durumunu, kapalı yollar için alternatif güzergahları canlı olarak görebilir ve yol güzergahınızı buna göre belirleyebilirsiniz.

ankara trafik neden yoğun takip edin
Haritanın yan tarafında bulunan +/- tuşlarına basarak haritayı büyütüp, küçültebilirsiniz. Aynı işlemi farenizin üzerinde ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri geri hareket ettirerek de yapabilirsiniz.

ankara yol durumu canlı kamera , trafik durumu yandex , ankara konya yolu trafik durumu , ankara yol durumu son dakika , ankara trafik neden yoğun , ankara yol çalışması , ankara trafik kameraları , ankara gölbaşı yol durumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.