İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Canlı İstanbul Trafik Durumu

İstanbul yol durumu hakkında sahip olmak istediğiniz her türlü bilgiyi en ince detayları ile beraber sizlere sunan bir haritanın tam merkez noktasında bulunuyorsunuz.

Dolayısı ile İstanbul trafik yoğunluğu ile ilgili olarak saptayacağınız olgular da farklı renkler ile beraber sizlere anlatılmış durumda.

Kırmızı renk ile gösterilen yerlerin trafiğin sıkışık olduğunu, sarı ile gösterilen yollar biraz daha az araç trafiği barındırdığını ve yeşil ile belirlenmiş olan yerlerin de trafiğin sorunsuz bir şekilde aktığını göstermesi sizin de güzergah belirlemeniz açısından oldukça faydalı olacaktır.

İstanbul Trafik Yoğunluk Bunların yanı sıra kullanacağınız yolların detaylı durumlarına da mausenin tekerlek tuşunu kullanarak bakabileceğinizi altını çizmiş olalım. Aynı işlemi harita üzerinden bulunan artı ve eksi tuşları ile de yapabilirsiniz.

Canlı İstanbul Trafik Durumu

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Trafik Durumu Yol Durumu. yol durumu , yol durumu istanbul , yol durumu hava ,yol durumu ibb , yol durumu öğrenme , yol durumu yandex , yol durumu kar ,yol durumu bolu ,yol durumu son dakika, yol durumu canlı