İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Yol Durumu

Malatya

Şu an bulunduğunuz harita Malatya trafik yoğunluğu ile ilgili olarak sahip olmanız gereken her türlü veriyi güncel şekilde sunmayı amaç edinen bir platform olarak düşünülebilir.

Buradan aldığınız bilgiler ile beraber kullanmanızın mümkün olduğu rotalar, trafik sıkışıklığının daha belirgin olduğu bölgeler ve hız olarak biraz daha alt seviye bir seyahat benimsemeniz gereke yollar da farklı renkler vasıtası ile karşınızda yer alıyor.

Özellikle Malatya yol durumunu bire bir olarak yansıtmayı başaran bu haritanın yan tarafında bulunan artı tuşu ile beraber istediğiniz bölgeye yakınlaşabilir, eksi tuşuyla ise geniş bir perspektif ile trafik durumuna göz atabilme şansınız da mevcut konumda bulunuyor. Yapacağınız seyahat bu sayede daha verimli bir noktaya da ulaşacaktır.

Malatya ilinde toplam 13 ilçe bulunmaktadır. Canlı trafik yoğunluk haritası
Akçadağ , Arapgir , Arguvan , Battalgazi , Darende , Doğanşehir , Doğanyol , Hekimhan , Kale , Kuluncak , Pütürge , Yazıhan , Yeşilyurt

Malatya ve İlçeleri Arası Mesafeler
Malatya ↔ Akçadağ 29.5 km
Malatya ↔ Arapgir 77.5 km
Malatya ↔ Arguvan 47.5 km
Malatya ↔ Battalgazi 8.5 km
Malatya ↔ Darende 74.7 km
Malatya ↔ Doğanşehir 46.7 km
Malatya ↔ Doğanyol 63.5 km
Malatya ↔ Hekimhan 60.7 km
Malatya ↔ Kale 40.7 km
Malatya ↔ Kuluncak 81.1 km
Malatya ↔ Pütürge 52.5 km
Malatya ↔ Yazıhan 28.7 km
Malatya ↔ Yeşilyurt 0.5 km

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Trafik Durumu Yol Durumu. yol durumu , yol durumu istanbul , yol durumu hava ,yol durumu ibb , yol durumu öğrenme , yol durumu yandex , yol durumu kar ,yol durumu bolu ,yol durumu son dakika, yol durumu canlı