Ordu Trafik Durumu

Ordu canlı yol durumu haritasındasınız. Bu sayfada Ordu il sınırı dahilindeki yollar görüntülenmektedir. Kırmızı renkte gösterilen yollar yoğun trafik altındadır, sarı renkli yollarda hafif trafik sıkışıklığı vardır, yeşil renkli yollarda ise trafik yoğunluğu en alt düzeydedir, yeşil renkli yolları tercih etmeniz önerilir.

Bu haritada yalnızca yolların ne kadar kalabalık olduğuna değil, yollar üzerinde çalışma olup olmadığına, anlık alternatif güzergahlara ve gideceğiniz yol üzerinde oluşmuş veya oluşma potansiyeli olan durumlara bakabilirsiniz. +/- tuşlarından haritayı yaklaştırabilirsiniz.

Yaklaştırdığınız haritada farenizle hareket etmeniz sizi doğru yollara yöneltecektir. Farenizde bulunan tekerleği kullanarak da yaklaştırabilirsiniz. Canlı ve güncel bir harita olduğu için her yola çıkışınızda bakmanızı tavsiye ederiz.

Ordu ilinde toplam 19 ilçe bulunmaktadır. Canlı trafik yoğunluk haritası , Ordu Trafik Durumu , Ordu yol Durumu
Akkuş , Altınordu , Aybastı , Çamaş , Çatalpınar , Çaybaşı , Fatsa , Gölköy , Gülyalı , Gürgentepe , İkizce , Kabadüz , Kabataş , Korgan , Kumru , Mesudiye , Perşembe , Ulubey , Ünye
Ordu ve İlçeleri Arası Mesafeler
Ordu ↔ Akkuş 76 km.
Ordu ↔ Altınordu 726 km.
Ordu ↔ Aybastı 52 km.
Ordu ↔ Çamaş 30 km.
Ordu ↔ Çatalpınar 37 km.
Ordu ↔ Çaybaşı 65 km.
Ordu ↔ Fatsa 32 km.
Ordu ↔ Gölköy 39 km.
Ordu ↔ Gülyalı 15 km.
Ordu ↔ Gürgentepe 31 km.
Ordu ↔ İkizce 68 km.
Ordu ↔ Kabadüz 14 km.
Ordu ↔ Kabataş 44 km.
Ordu ↔ Korgan 48 km.
Ordu ↔ Kumru 53 km.
Ordu ↔ Mesudiye 58 km.
Ordu ↔ Perşembe 12 km.
Ordu ↔ Ulubey 15 km.
Ordu ↔ Ünye 52 km.