İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ŞanlıUrfa Trafik Durumu

Şanlıurfa canlı yol durumu haritasına hoş geldiniz. Bu haritada trafik yoğunluğu başta olmak üzere birçok bilgi verilmektedir. Bu bilgilerin arasında çalışma yapılan yollar, rota belirlenmesi, dolu yolların yerine gösterilen alternatif güzergahlar gibi siz şoför ve yolcuların rahatça ulaşım sağlayabilmenize yol açmaktadır.

Şanlıurfa’da trafik sıkışıklığı seviyesini öğrenebilmek için haritaya göz atmak yeterli olacaktır. Haritada gösterilen renkler ile yolların trafik seviyesini anlamak oldukça basit. Kırmızı yoğun trafiğe, sarı hafif trafiğe, yeşil ise trafiğin olmamasına delalet eder.

Şanlıurfa’da yola çıkmadan bakmanız halinde rotanızı en kolay ve en kısa şekle getirmenizi sağlar. Bu sayfaya bakmak sizi diğer şoförlerin birkaç adım önüne çıkartacaktır. Trafiğe girmeden kolay yolu bulursunuz.

Şanlıurfa ilinde toplam 13 ilçe bulunmaktadır. Canlı trafik yoğunluk haritası , yol durumu

Akçakale, Birecik , Bozova , Ceylanpınar , Eyyübiye , Halfeti , Haliliye , Harran , Hilvan, Karaköprü , Siverek , Suruç , Viranşehir
Şanlıurfa ve İlçeleri Arası Mesafeler
Şanlıurfa ↔ Akçakale 51 km.
Şanlıurfa ↔ Birecik 74 km.
Şanlıurfa ↔ Bozova 32 km.
Şanlıurfa ↔ Ceylanpınar 116 km.
Şanlıurfa ↔ Eyyübiye 2 km.
Şanlıurfa ↔ Halfeti 82 km.
Şanlıurfa ↔ Haliliye 79 km.
Şanlıurfa ↔ Harran 38 km.
Şanlıurfa ↔ Hilvan 49 km.
Şanlıurfa ↔ Karaköprü 5 km.
Şanlıurfa ↔ Siverek 81 km.
Şanlıurfa ↔ Suruç 37 km.
Şanlıurfa ↔ Viranşehir 86 km.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Trafik Durumu Yol Durumu. yol durumu , yol durumu istanbul , yol durumu hava ,yol durumu ibb , yol durumu öğrenme , yol durumu yandex , yol durumu kar ,yol durumu bolu ,yol durumu son dakika, yol durumu canlı