İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sivas Trafik Durumu

Sivas canlı yol durumu haritasında bulunuyorsunuz. Bu haritada Sivas il sınırı içerisindeki yollarda oluşmuş ve oluşmakta olan trafik sıkışıklıklarını görüp önlem alabilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu yollar kırmızı renkle gösterilir, trafik hafif seviyede yoğunsa sarı, yoğunluktan arınmış ve sakin ise yeşil renkle gösterilir.

Haritada bu yolların renginin değiştiğini göreceksiniz, bu haritanın güncel ve canlı olması ile ilgilidir. En yüksek doğruluk payıyla siz yolcu ve şoförlere Sivas’taki en sakin rotalar iletilir.

Haritada yakınlaşmak için + tuşunu veya fare tekerleğini ileri ittirmeyi, uzaklaşmak için – tuşunu veya fare tekerleğini geri çekmeyi deneyebilirsiniz. Yollarda meydana gelen çalışmaları da görüntüleyebilirsiniz. Başlangıç ve varış yerinizi girerek farklı gidiş yollarını görebilirsiniz.

Sivas ilinde toplam 17 ilçe bulunmaktadır.Canlı trafik yoğunluk haritası , Yol durumu
Akıncılar , Altınyayla , Divriği , Doğanşar , Gemerek , Gölova , Gürün , Hafik , İmranlı , Kangal , Koyulhisar , Merkez , Suşehri , Şarkışla , Ulaş , Yıldızeli , Zara
Sivas ve İlçeleri Arası Mesafeler
Sivas ↔ Akıncılar 119 km.
Sivas ↔ Altınyayla 57 km.
Sivas ↔ Divriği 102 km.
Sivas ↔ Doğanşar 68 km.
Sivas ↔ Gemerek 102 km.
Sivas ↔ Gölova 138 km.
Sivas ↔ Gürün 116 km.
Sivas ↔ Hafik 34 km.
Sivas ↔ İmranlı 94 km.
Sivas ↔ Kangal 65 km.
Sivas ↔ Koyulhisar 92 km.
Sivas ↔ Merkez 1 km.
Sivas ↔ Suşehri 102 km.
Sivas ↔ Şarkışla 69 km.
Sivas ↔ Ulaş 33 km.
Sivas ↔ Yıldızeli 38 km.
Sivas ↔ Zara 65 km

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Trafik Durumu Yol Durumu. yol durumu , yol durumu istanbul , yol durumu hava ,yol durumu ibb , yol durumu öğrenme , yol durumu yandex , yol durumu kar ,yol durumu bolu ,yol durumu son dakika, yol durumu canlı